Truck Parking Europe

– społeczność kierowców

Truck Parking Europe jest największą darmową, europejską platformą oferującą różne możliwości parkowania dla samochodów ciężarowych. Stale rosnąca i oparta na społecznościowej aktywności baza danych parkingów zawiera zarówno oficjalnie wyznaczone parkingi dla samochodów ciężarowych i parkingi przy autostradach, zajazdy autostradowe (tzw. autohofy), jak i dodatkowo odpowiednie miejsca parkingowe znajdujące się np. na terenach przemysłowych. Baza ta jest stale aktualizowana i oceniana przez użytkowników na terenie całej Europy.
---
Każdy, kto codziennie znajduje się w drodze, doskonale zna taką sytuację: W wyniku wprowadzenia ostrych regulacji dotyczących czasów kierowania i odpoczynku oraz niewystarczającej liczby parkingów przy głównych szlakach komunikacyjnych znalezienie odpowiedniego parkingu staje się problemem, przede wszystkim pod kątem możliwie kompletnego wykorzystania czasu jazdy. 
Truck Parking Europe oferuje odpowiednie rozwiązanie! Obszerna baza z parkingami ułatwi użytkownikom aplikacji codzienne poszukiwania możliwości do zaparkowania na europejskich drogach. Jednocześnie aplikacja uwzględnia nie tylko oficjalne dane dotyczące parkingów, lecz również bierze pod uwagę odpowiednie i dobre możliwości parkowania z dala od głównych dróg zestawione na bazie opinii użytkowników na terenie całej Europy. Rozbudowana funkcja oceniania parkingów oferuje użytkownikom aplikacji dodatkową korzyść: Których parkingów kierowcy powinni lepiej unikać, a które preferować? Które miejsca parkingowe są oświetlone, strzeżone lub graniczą ze strzeżonymi obszarami, jak np. tereny zakładowe? 
Tutaj można znaleźć odpowiedni parking i jednocześnie skorzystać z możliwości podania swoich propozycji, skorygowania, oceny i wymiany opinii na temat możliwości parkowania. Warto skorzystać z doświadczenia europejskich użytkowników Truck Parking Europe!

Uczestnictwo i aplikacja są darmowe. Należy pamiętać, że aplikacja udostępnia wyłącznie techniczną platformę, a treści generowane są zasadniczo przez jej użytkowników. Chętnie zapoznamy się z ewentualnymi opiniami i propozycjami ze strony kierowców samochodów ciężarowych dotyczących dalszego rozwoju aplikacji, które można przekazywać za pośrednictwem strony www.truckparkingeurope.com.

Version 2:
Obszerna aktualizacja całej aplikacji z wieloma nowymi funkcjami
- NOWOŚĆ: Aplikacja zawiera teraz prawie 12 000 parkingów z licznymi ocenami i raportami. Bardzo dziękujemy wszystkim kierowcom, którzy dotychczas wzięli udział w tym przedsięwzięciu!
- NOWOŚĆ: Tryb jazdy. Istnieje możliwość wyświetlenia parkingów wzdłuż trasy, do których można dotrzeć objazdem o długości maks. 6 km (dojazd i wyjazd). Lista aktualizuje się na bieżąco podczas jazdy i pokazuje odległość oraz dodatkowy objazd do parkingów. Wystarczy tylko podać kierunek jazdy (np. kierunek „Rotterdam”).
- NOWOŚĆ: Można podać swój pozostały czas kierowania, aby zobaczyć, jakie parkingi są jeszcze dostępne.
- NOWOŚĆ: Można zgłaszać stan zajętości parkingów dla samochodów ciężarowych i korzystać z komunikatów innych kierowców. Funkcja ta jest możliwa w promieniu 1200 m.
- NOWOŚĆ: Parkingi, dla których są dostępne informacje o stanie zajętości, są pokazywane na mapie i listach na zielono, żółto lub czerwono. Z upływem czasu od zgłoszenia kolor ikony blednie. Po maks. 3 h status traci ważność.
- NOWOŚĆ: Wyszukiwanie parkingów w okolicy można teraz wykonać dla swojej lokalizacji lub określonego punktu na mapie.
- NOWOŚĆ: Można obejrzeć ranking i porównać swoją liczbę punktów z liczbą punktów innych użytkowników. Ranking może być tygodniowy, miesięczny lub ogólny. Punkty są przyznawane za dodawanie parkingów (10 pkt), dokonywanie zmian i ocenianie (2 pkt) oraz zgłaszanie aktualnej zajętości (1 pkt).
- NOWOŚĆ: Od teraz dostępny jest nowy atrybut „Zaopatrzenie w energię elektryczną”.
- NOWOŚĆ: Współrzędne lub adres wybranego parkingu można przesłać do systemu nawigacyjnego zainstalowanego w smartfonie.

 

>POBIERZ<